Nowości  Mechanizacja rolnictwa    
 


Mechanizacja rolnictwa > Podsumowanie Targów Rolniczych AGRO-PARK 2013

2013-10-28 Podsumowanie Targów Rolniczych AGRO-PARK 2013

Pod koniec października 2013 roku w Lublinie odbyły się targi rolnicze AGRO-PARK 2013 .

Targi Rolnicze AGRO-PARK 2013 odbyły się w dniach 26-27 października 2013 roku. Swoim zasięgiem objęły 2 hale wystawiennicze gdzie zaprezentowało się 161 wystawców. Targi odwiedziło 14 800 zwiedzających.


AGRO-PARK 2013 (grafika: AGRO-PARK)

"Zainteresowanie przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Zanotowaliśmy 80% wzrost liczby zwiedzających w porównaniu do ubiegłego roku. Takie statystyki to powód do dumy, a jednocześnie wysoka poprzeczka i oczekiwania wstosunku do edycji 2014." - powiedział Łukasz Rachubinski, dyrektor Targów Rolniczych AGRO-PARK.


AGRO-PARK 2013 (grafika: AGRO-PARK)

Po raz kolejny powierzchnię ekspozycyjną wypełniły maszyny rolnicze i urządzenia dla rolnictwa, ciągniki, sprzęt inwentarski, maszyny sadownicze, maszyny uprawne i maszyny transportowe. Nie zabrakło też nawozów, środków ochrony roślin, a także oferty przechowalniczej - silosów, chłodni czy opakowań do warzyw i owoców.


AGRO-PARK 2013 (grafika: AGRO-PARK)

"Docierają do nas niezwykle pozytywne opinie zarówno wystawców jak i zwiedzających. Dzięki konstruktywnej weryfikacji profesjonalistów wiemy, że z roku na rok impreza zwiększa swój potencjał wśród wydarzeń branżowych." - powiedział project manager Mirosław Maciej Wituch.

Następna edycja targów odbędzie się w 2014 roku.

Targi zostały zorganizowane przez Targi Lublin oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie (MTP).

Mechanizacja rolnictwa na serwisach społecznościowych: