Nowości  Mechanizacja rolnictwa    
 


Mechanizacja rolnictwa > Konkurs "Nakręć się na New Holland"

2014-04-25 Konkurs "Nakręć się na New Holland"

Producent ciągników i maszyn rolniczych New Holland przygotował konkurs "Nakręć się na New Holland".

Do wygrania jest wycieczka do Włoch.

Aby wziąć udział w konkursie trzeba nakręcić krótki filmik z maszyną New Holland w akcji (do 3 minut) i umieść go za pośrednictwem aplikacji konkursowej na oficjalnym fanpage'u New Holland.

Spośród 10 filmików, które uzyskają największa liczbę polubień jury konkursowe wybierze 3 najciekawsze, a ich autorzy wyjadą z New Holland na wycieczkę do Włoch połączoną ze zwiedzaniem fabryki New Holland w Jesi. Autorzy pozostałych 7 produkcji otrzymają nagrody rzeczowe.

Uczestnicy wyjazdu będą mogli na własne oczy zobaczyć nowoczesną linię produkcyjną ciągników New Holland i przekonać się jak krok po kroku powstają niebieskie maszyny. Na liniach montażowych będą mieli możliwość przyjrzeć się z bliska pracy mechaników oraz specjalistycznych robotów pomagających w wykonywaniu operacji procesu produkcyjnego. Będzie to również doskonała okazja, aby uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące funkcjonowania zakładu produkcyjnego.

Fabryka New Holland w Jesi spełnia rygorystyczne normy jakości, aby zapewnić klientom niezawodny sprzęt rolniczy. Każdy napęd i każda kabina są poddawane szczegółowym programom testowym, które symulują autentyczne drgania i wstrząsy. Dodatkowo testowane są również: układ hydrauliczny, silnik, przekładnia, układ kierowniczy, hamulce, blokada mechanizmu różnicowego oraz dźwignie i łączniki każdego z traktorów. Ponadto, każdego dnia dwa kompletne ciągniki są testowane pod kątem punktu widzenia klienta, dostarczając informacji zwrotnych bezpośrednio wykorzystywanych do poprawy przyszłej produkcji.

Mechanizacja rolnictwa na serwisach społecznościowych: